Skup samochodów używanych za gotówkę

Skup aut w całym kraju – przekonaj się, jakie to proste!

Nasz auto skup współpracuje z największymi komisami na terenie kraju. Możemy zaproponować konkurencyjne ceny i wysoką jakość skupu dla firm oraz osób fizycznych. Dzięki nam możesz także kupić nowy samochód, nie martwiąc się o dojazd, bezpieczeństwo transakcji czy godziny działania naszej firmy.

Zapraszamy do kontaktu już dziś! Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej – zadzwoń!

Zadzwoń teraz

Skup samochodów używanych za gotówkę

Skup aut w całym kraju – przekonaj się, jakie to proste!

Nasz auto skup współpracuje z największymi komisami na terenie kraju. Możemy zaproponować konkurencyjne ceny i wysoką jakość skupu dla firm oraz osób fizycznych. Dzięki nam możesz także kupić nowy samochód, nie martwiąc się o dojazd, bezpieczeństwo transakcji czy godziny działania naszej firmy.

Jeśli powierzysz nam Swój pojazd, gwarantujemy jego skup od ręki w ciągu paru godzin oraz załatwienie pełnej dokumentacji w trakcie kilku chwil:

 • prowadzimy atrakcyjne warunku skupu – niezależnie od stanu technicznego, tego czy nastąpiła kolizja lub czy auto jest sprawne, powypadkowe lub jest uszkodzone,
 • skupujemy różne rodzaje aut: osobowe, dostawcze, zabytkowe lub całkowicie nowe,
 • gwarantujemy bezpłatny dojazd do wszystkich klientów,
 • preferujemy różne formy rozliczeń w sprzedaży samochodów osobowych – może to być przelew na konto lub przekazanie gotówki do ręki,
 • nasza wycena opiera się na najlepszych wzorcach na rynku motoryzacyjnym na terenie całej Polski – skupujemy auta za ceny rynkowe, które są możliwe do uzyskania od firm lub osób w realnym życiu.

Należy pamiętać, że osoba, która chce samodzielnie dokonać sprzedaży auta posiada niewielkie możliwości uzyskania dobrej ceny. Jej głównym sposobem działania są serwisy ogłoszeniowe w internecie lub korzystanie z komisów aut. Te ostatnie pobierają bardzo wysokie prowizje, co nie występuje w przypadku skupu aut.

Na portalach internetowych panuje duża konkurencja – cały czas są wystawione auta używane, które występują na terenie całego kraju. W niektórych przypadkach samochody muszą czekać całymi tygodniami, aż znajdzie się kupiec, który nabędzie pojazd za uczciwą cenę. Dotyczy to głównie pojazdów osobowych, auta dostawcze są jeszcze trudniejsze do skupu a ich gabaryty i części nie cieszą się dużym popytem.

Nasz skup aut kojarzy wszystkich uczestników rynku, zapewniając wygodne i komfortowe warunki dla państwa. Podczas sprzedaży samochodów w tradycyjny sposób dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji – klienci są wybredni, próbują zbić cenę na różne dziwne sposoby. W naszej firmie nie ma na to miejsca – kierujemy się obiektywnymi kryteriami, które są nie do podważenia. Bazujemy na danych rynkowych na temat pojazdów, które jeżdżą po polskich drogach. Skup aut oferuje praktyczne rozwiązania, które od dawna są dostępne na rynku i cieszą się dużą popularnością.

Skup aut za gotówkę

Zapraszamy do kontaktu już dziś! Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej – zadzwoń!

Zadzwoń teraz

Skup samochodów używanych – w formie wygodnej dla klienta

Skup aut za gotówkę oferuje dla państwa flotę lawet, które są przystosowane do przewożenia różnych rodzajów i marek aut, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości usługi. Zabieramy samochody o różnych gabarytach i masie całkowitej.

Dodatkowo wynagradzamy różne formy współpracy. Nie jest nam obca idea afiliacji – w zależności od stanu technicznego skup aut proponuje atrakcyjne prowizje od każdej udanej transakcji. Jeśli państwa rodzina, znajomi lub sąsiedzi chcą odwiedzić skup samochodów to prosimy skierować ich do nas. Prowadzimy stałą współpracę z firmami SPP, prowadzącymi parkingi, warsztaty czy usługi holownicze.

Skup aut za gotówkę – błyskawiczna wycena i procedura wypłaty

Każda transakcja w naszej firmie przebiega w bardzo przewidywalny i sprawdzony sposób. Nasza działalność opiera się o najlepsze wzorce i modele skupu na rynku motoryzacyjnym. Po zgłoszeniu od klienta możemy umówić spotkanie jeszcze tego samego dnia, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić błyskawiczną transakcję. Wygląda to następująco:

 1. Osoba, która pragnie sprzedać auto kontaktuje się z nami telefonicznie bądź wypełnia specjalny formularz zgłoszeniowy lub kontaktuje się z nami telefonicznie, smsowo bądź mailowo. Wyznaczamy korzystny termin spotkania, na którym ustalamy szczegóły.
 2. Prowadzimy oględziny auta – zostaje wycenione przez naszego eksperta – nie potrzebujemy dużej ilości danych, aby przygotować wycenę. Na początek wystarczą: stan techniczny, rodzaj marki oraz rocznik samochodu. Sprawdzamy, w jakim jest stanie i oferujemy pomoc przy jego odbiorze. Nasza laweta zabiera samochód prosto od klientów, którzy nie muszą nawet wiedzieć, gdzie mieści się skup aut.
 3. Przenosimy prawo własności do auta – bierzemy na siebie wszystkie formalności i zatwierdzamy niezbędną dokumentację. Dzięki temu rozwiązaniu nie tracimy czasu naszych klientów – mogą go przeznaczyć na inne cele.
 4. Spisujemy umowę kupna sprzedaży samochodu, dzięki czemu auto zmienia właściciela. Wypowiadamy polisę OC, dzięki czemu nie trzeba się martwić ubezpieczeniem auta. Przy sprzedaży oferujemy dla państwa wszelką niezbędną pomoc i profesjonalne doradztwo.

Nasz auto skup jest otwarty przez całą dobę, działamy na terenie całej Polski starając się znaleźć rynek zbytu dla dowolnego samochodu.

Zapraszamy do kontaktu już dziś! Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej – zadzwoń!

Zadzwoń teraz

Co oznacza szkoda całkowita auta?

Niektóre osoby zastanawiają się, co zrobić z autem gdy wystąpi szkoda całkowita. Jest to dla nas całkowicie zrozumiałe. Według towarzystw ubezpieczeniowych oznacza to taki stan, w którym uszkodzone samochody wymagają regeneracji w ponad 70% ich wartości. Dla wielu osób jest to spory problem, nie mogą pozwolić sobie na ponoszenie całkowitych kosztów naprawy lub oddania pojazdu do kasacji. W tym wypadku nasz skup aut posiada dużą przewagę nad innymi formami kupna pojazdów:

 • dzięki dobrym kontaktom z ubezpieczycielami skupujemy wszelkie uszkodzone auta,
 • możemy zaoferować dla państwa preferencyjne warunki skupu pojazdu,
 • oferujemy w pełni legalny sposób pozbycia się samochodu wraz z pełnym wyrejestrowaniem z urzędu komunikacji , wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia aut i rekompensatą finansową,
 • dotyczy to także wysłużonych aut osobowych eksploatowanych przez firmy, które kończą swoją działalność – są one omijane przez potencjalnych nabywców. W tym wypadku nasz skup samochodów jest doskonałą alternatywą w stosunku do sprzedaży pojazdu na wolnym rynku.

Dzięki nam możesz uniknąć straty czasu wynikającej ze stosowania żmudnych i trudnych procedur, które wiążą się ze sprzedażą. Dla naszego skupu aut nie ma żadnej różnicy, czy samochód jest rozbity, czy auto jest w pełni sprawne.

szkoda całkowita auta

Zapraszamy do kontaktu już dziś! Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej – zadzwoń!

Zadzwoń teraz

Dlaczego skup aut używanych to dobry pomysł?

Jeśli jeszcze zastanawiają się państwo, czy sprzedaż samochodu za gotówkę to dobry pomysł, to mamy dobrą wiadomość. Nasza firma nie tylko gwarantuje dojazd do klienta, ale także oferujemy odkup państwa pojazdu za gotówkę. Wszelkie formalności załatwiamy od ręki i staramy się, aby cała transakcja przebiegła błyskawicznie. Działamy przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Decydując się na nasze usługi, możecie Państwo liczyć na szereg korzyści:

 1. Uniwersalność usług- skupujemy auta różnych marek i roczników, których stan techniczny jest zadowalający lub daleki od ideału. Bierzemy pojazdy powypadkowe i uszkodzone, dzięki czemu pozbywają się państwo uciążliwego problemu.
 2. Gwarantujemy konkurencyjne ceny pojazdów – każdy samochód jest wyceniany indywidualnie przez wykwalifikowanego rzeczoznawcę, który posiada dużą wiedzę na temat rynku używanych aut. Dzięki dużej bazie kontrahentów zapewniamy wysoką płynność na rynku i bardzo szybko odbieramy auto od klienta.
 3. Elastyczność oferty – świadczymy usługi dla osób fizycznych oraz obsługujemy prywatne firmy, które pragną sprzedać samochody w korzystnej cenie. Do transakcji podchodzimy w sposób wygodny dla klienta – to on określa warunki transakcji, formę kontaktu oraz porę dnia – działamy przez 24h na dobę!
 4. Załatwiamy wszelkie formalności – sami sporządzamy umowę kupna sprzedaży, dzięki czemu oszczędzamy dla Państwa czas i minimalizujemy koszty transakcji. Jeśli chcesz się przekonać, jak szybko sprzedać samochód – zadzwoń lub wypełnij formularz – zapraszamy!

Korzystając z naszych usług możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo – prowadzimy skup samochodów.Dopasowujemy się w pełni do potrzeb naszych klientów – w wielu wypadkach skup aut działa w sposób indywidualny, starając się jak najlepiej spełnić wszelkie życzenia.

Zapraszamy do kontaktu już dziś! Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej – zadzwoń!

Zadzwoń teraz

Co potrzeba, aby korzystnie sprzedać auto?

Wielu klientów zastanawia się, co należy zrobić, aby przekazać auto naszej firmie. Na szczęście nie potrzeba się do tego specjalnie przygotowywać. Nasz skup aut odbiera pojazdy w różnych stanach technicznym i wizualnych. Sami dokonujemy przeglądu i staramy się jak najlepiej zadbać o regenerację pojazdów – tak naprawdę to skup samochodów jest bardzo kompleksową usługą, która obejmuje wiele działań po naszej stronie. Zmniejsza to koszty po stronie klienta, zwiększa zadowolenie z transakcji.

Zapraszamy do kontaktu już dziś! Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej – zadzwoń!

Zadzwoń teraz