Mi osobiście spodobało się to, że w JW sprawę przeliczyli w 1 dzień, inne firmy zanim się określiły minął ponad tydzień, a i tak dali słabsze oferty.

Myślałem, że mój kosztorys PZU policzyło w miarę uczciwie, a mimo to okazało się, że dostałem jeszcze 1800 zł dopłaty do odszkodowania oc.

Szkoda, że tak ciężko się do was dodzwonić, mimo wszystko jestem wdzięczny za dodatkową kaskę. PZDR

To co firmy ubezpieczeniowe wyrabiają z ludźmi woła o pomstę do nieba, dobrze, że są takie firmy, które chcą się z nimi użerać. Chłopaki z JW mówią jak jest. Polecam tych ludzi.

Z Warty dostałem 3450 zł, a dopłaty 4000 zł, szkoda, że wcześniej nie wiedziałem o takiej możliwości, bo przedawniły mi się dwie szkody.

Wysłałem swoją szkodę dla sprawdzenia do 10 firm z wyszukiwarki, wszyscy proponowali mi po 500 zł, tylko JW podeszło uczciwie i od razu dali 1800 zł, co prawda wymagali wycenę wartości, której Warta nie chciała początkowo dać, ale ich pomęczyłem i warto było 🙂

Najbardziej podoba mi się to, że odbierają też po godzinie 17:00 oraz w sobotę, jestem bardzo zaganiamy i tylko dzięki temu udało mi się załatwić sprawę, z którą normalnie pewnie byłby problem.

Polecam firmę w 100 procentach. Miałam szkodę, dostałam bardzo niskie odszkodowanie (zaniżone odszkodowanie), zgłosiłam się do nich, w ciągu 7 dni dostałam drugie tyle :). Wysyłałam kosztorys do innych firm z niektórych do tej pory nie mam odpowiedzi, a reszta zaproponowała tylko kwotę na otarcie łez…

Tylko JW Group jeżeli chodzi o takie sprawy.

Zdecydowanie  polecam firmę JW GROUP ich mocną stroną jest uczciwość. Ekipa działa szybko i w dalszym ciągu dopłaca najwięcej.

Daję łapkę w górę.

Ja miałem bardzo duży problem z uzyskaniem odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej i nie miałem czasu na zabawę z nimi. A później jakieś marne odszkodowanie. Zgłosiłem się o pomoc do tej firmy i bardzo, bardzo mi pomogli. Po zakończeniu sprawy byłem bardzo usatysfakcjonowany.

Bardzo dobry kontakt z osobą prowadzącą. Pełny profesjonalizm, polecam.

Polecam tę firmę odszkodowawczą. Po trudnych przeżyciach związanych z uzyskaniem należytej kwoty z odszkodowania, nareszcie się udało. Szybka pomoc. Dostępni o każdym czasie i bardzo konkretni. Otrzymane pieniądze przeznaczyłam na prawidłową naprawę auta.