Oferujemy pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowań OC

Spółka JW GROUP Centrum Odszkodowań oferuje pomoc w uzyskaniu wyższego odszkodowania z OC sprawcy. Działamy na terenie całego kraju. Oferujemy najkorzystniejsze warunki dochodzenia odszkodowań osobowych i rzeczowych. Zlecając nam prowadzenie sprawy odszkodowawczej masz pewność, że odbędzie się to bez stresu, dodatkowych kosztów i formalności . Z nami odzyskasz odszkodowanie z OC w bardzo prosty sposób! Specjalizujemy się w odkupie praw do odszkodowania na podstawie umowy cesji wierzytelności. W praktyce ta nowa forma dochodzenia zaniżonych odszkodowań oznacza pieniądze z odszkodowania wypłacane klientowi „od ręki” bezpośrednio po zawarciu umowy z nami. Za priorytet stawiamy sobie profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu odzyskiwanie odszkodowań oc razem z nami staje się łatwiejsze i skuteczniejsze. Naszych przedstawicieli charakteryzuje przede wszystkim „ludzkie podejście” oraz zrozumienie problemów i obaw klienta.

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług to możemy np. napisać Tobie odwołanie od odszkodowania oc, które jest bardzo ważnym elementem w całym procesie odzyskiwania odszkodowań. Bardzo często to właśnie z napisaniem odwołania mają problemy osoby, które chcą odzyskać zaniżone odszkodowanie z oc.

Jak przebiega odzyskiwanie odszkodowań oc (odkup odszkodowania)?

Na początek zawsze potrzebny nam jest kosztorys jaki otrzymałeś od ubezpieczyciela oraz decyzja o wysokości przyznanego odszkodowania. Kosztorys ponownie poddawany jest analizie przez naszych rzeczoznawców. Musimy wszystko skrupulatnie przeliczyć, aby wiedzieć o jaką kwotę Twoje odszkodowanie zostało zaniżone. Następnie poprzez mail lub telefonicznie kontaktujemy się z Tobą i pytamy czy jesteś gotowy na współpracę, czy kwota jaką Tobie proponujemy za odkup zniżonej części odszkodowania jest satysfakcjonująca. Jeśli zdecydujesz się na współpracę to podpisujemy umowę zwaną cesją wierzytelności ubezpieczeniowej. Otrzymaniu podpisanej przez Ciebie umowy przelewamy Tobie kwotę i na tym kończy się Twój udział w procesie. Prawda, że nie jest to skomplikowane? Nie musisz chodzić do sądu i płacić adwokatom, aby odzyskać należne Ci odszkodowanie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gwarantowana, bezpłatna pomoc w uzyskaniu odszkodowania oc

Cokolwiek by się Tobie nie przytrafiło, jakkolwiek bez wyjścia byłaby Twoja sytuacja, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z pomocy w uzyskaniu odszkodowania oc jaką oferujemy. Nigdy nie pozostawiamy klientów bez pomocy. Zawsze dokładamy wszelkich starań by należne Tobie odszkodowanie trafiło do Ciebie w jak najwyższej kwocie i w najkrótszym czasie. Posiadamy wielu klientów zadowolonych klientów, którzy polecają nas innym. Z firmą JWGROUP masz gwarancję, że odzyskasz zaniżone odszkodowanie oc!

Działamy na terenie całego kraju. Zadzwoń do nas, a powiemy jak możemy Ci pomóc!