Efektywna pomoc przy odzyskiwaniu odszkodowań OC

Dbamy o to, by uzyskanie odszkodowania przebiegało szybko, sprawnie i skutecznie. Wiedza, szerokie doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że zapewniamy dochodzenie odszkodowań tak, jak tego oczekujesz – przejrzyście, z dbałością o efekt i w oparciu o ustalony plan działań.

Jako spółka JW GROUP Centrum Odszkodowań oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu wyższego odszkodowania z OC sprawcy. Odzyskiwanie ubezpieczeń i inne procesy związane z OC nie muszą bowiem ograniczać się do standardowych formatów – warto zadbać o to, by skuteczne dochodzenie doprowadziło do maksymalnych efektów.

Dlaczego warto wybrać naszą pomoc?

Skuteczne odszkodowanie to zdecydowanie coś więcej niż dbałość o procedury. Wymaga zaangażowania, poświęcenia i traktowania tej misji jako coś więcej niż zadanie do realizacji. Co wyróżnia naszą markę na rynku?

 • ogólnopolski zakres działania – odzyskiwanie odszkodowania OC nie może być ograniczone terytorialnie
 • zróżnicowanie oferty – zapewniamy najkorzystniejsze warunki dochodzenia odszkodowań osobowych i rzeczowych
 • specjalizacja w zakresie odkupu praw do odszkodowania na podstawie umowy cesji wierzytelności.

Prześlij kosztorys do bezpłatnej analizy

Zlecając nam prowadzenie sprawy odszkodowawczej masz pewność, że odbędzie się to bez stresu, dodatkowych kosztów i formalności. Odzyskiwanie odszkodowań z OC czy ogólne dochodzenie odszkodowań również w innych formach okazuje się szybsze i łatwiejsze niż mogłoby się wydawać.

Specjalizacja, która pozwala uzyskać więcej

Szczególnie istotną kwestią pozwalającą na dochodzenie odszkodowań na wyjątkowo skutecznym poziomie jest możliwość odkupienia praw do odszkodowania na podstawie umowy cesji wierzytelności. To nowatorska forma dochodzenia zaniżonych odszkodowań, w której specjalizuje się JW GROUP.

Umożliwia ona uzyskanie pieniędzy z odszkodowania wypłacanych klientowi bezpośrednio i od razu po zawarciu umowy z JW GROUP. W ten sposób np. odzyskanie odszkodowania z OC sprawcy staje się kluczowe nie tylko dla poszkodowanego. Realizując zlecenia obejmujące obsługę roszczeń kładziemy szczególny nacisk na:

 • szybkość realizacji procedur
 • indywidualne podejście do każdej sprawy
 • sprawną komunikację oraz informację o postępach
 • pełne zrozumienie problemów i ewentualnych obaw klienta.

To szczególnie korzystne rozwiązanie dla osób, które oczekują szybkiego załatwienia formalności dotyczących szkody powstałej np. przy okazji wypadku.

Na co możesz liczyć wybierając JW Group? Kluczową kwestią jest np. pomoc w zakresie odwołania od odszkodowania OC. To newralgiczny element na ścieżce likwidacji szkody. Pomagamy na każdym etapie sprawy tak, by odwołanie klienta w danej sprawie i roszczeń było precyzyjne i skuteczne.

Jak przebiega odzyskiwanie z OC?

Odzyskiwanie odszkodowań OC można podzielić na kilka etapów. To m in.:

 • przekazanie kosztorysu otrzymanego od ubezpieczyciela oraz decyzji o wysokości przyznanego odszkodowania
 • analiza kosztorysu realizowana przez rzeczoznawców JW Group
 • staranna kalkulacja: obliczenia potencjalnie zaniżonej kwoty, co szczególnie istotne jest np. w przypadku wypadków
 • kontakt z klientem poprzez e-mail lub telefon.

Na tym etapie kancelaria JW Group przedstawia podstawowe wyliczenia jakie może objąć odszkodowanie. To czas, w którym możesz zdecydować czy skorzystasz z naszych usług, wiedzy i doświadczenia. Ważną kwestią – jaką kancelaria podkreśla w kontakcie z klientem – jest nie tylko ustalenie gotowości współpracy, ale i kwoty, jaką proponujemy za odkup obniżonej części odszkodowania. Co szczególnie ważne:

 • nie pobieramy żadnych opłat wstępnych czy innych gratyfikacji za analizę zlecenia
 • obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i firmy
 • dbamy o informacje wrażliwe sprawy oraz osób czy podmiotów zaangażowanych
 • obsługujemy wszystkie kwestie odszkodowawcze niezależnie od przyczyny – od wypadku po inne zdarzenia.

Decydując się na współpracę masz pewność, że nasza kancelaria zadba o wszystkie detale w zakresie procedur odszkodowawczych i ochrony danych osobowych. Procedury kończą się podpisaniem umowy określanej jako cesja wierzytelności ubezpieczeniowej. Na jej podstawie dochodzi do przelewu określonej kwoty na konto klienta. Jest to równoznaczne z zakończeniem Twojego udziału w procesie – bez nadmiernych formalności, oczekiwania na odszkodowanie i utraconego czasu. Twoje dane czy sytuacja regulowana wg prawa zastrzeżone są wyłącznie do wiadomości zespołu, który tworzy nasza kancelaria.

Prawda, że proste i nieskomplikowane? Wybierając JW GROUP nie musisz m in:

 • chodzić do sądów
 • opłacać adwokatów
 • obawiać się o skuteczność procedur odszkodowawczych.

Dąż do celu z profesjonalistami! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami – możesz też zostawić swoje dane, a to kancelaria zapewni wszystkie informacje. Zgłoś się do nas po wypadku, w sytuacji gdy masz wątpliwości czy też uważasz, że Twoje odszkodowanie jest zaniżone.

Gwarantowana bezpłatna pomoc

Odzyskiwanie odszkodowań realizowane jest we współpracy z JW GROUP z siedzibą w Warszawie. Kancelaria zapewnia obsługę szkody i roszczeń na każdym etapie obsługując firmy oraz osoby prywatne. Dbając o prywatność naszych klientów, państwa informacje osobowe są ściśle chronione i podlegają wglądowi jedynie wyselekcjonowanych pracowników.

Masz pytania o szczegóły? Skontaktuj się z nami telefonicznie, osobiście już przez internet – podając imię i nazwisko oraz pozostałe zestawienie danych kontaktowych takich jak adres e-mail masz pewność możliwie szybkiego uruchomienia procedury. Chcesz poznać detale i np. wzór dokumentu dotyczącego współpracy? Dbamy o przejrzystość komunikacji – jedynie w oparciu o sprawną komunikację możemy wspólnie dojść do celu jakim jest wysokie odszkodowanie.