Dopłaty do odszkodowań OC

Miałeś wypadek komunikacyjny i nie jesteś zadowolony z przebiegu postępowania odszkodowawczego? Przyznanie odszkodowania z OC sprawcy wypadku, które w Twojej ocenie jest za niskie nie musi oznaczać zakończenia całej sprawy. Masz możliwość uzyskania dopłaty bez konieczności przeprowadzenia batalii sądowej. Podpowiemy jak sprawić, by dopłata do odszkodowania została przyznana szybko i bez komplikacji.

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy niezobowiązującą ofertę ⇰ ⇰ ⇰ ⇰ ⇰ ⇰

Jak szybko otrzymać dopłatę do odszkodowania?

Po uzyskaniu odszkodowania można skorzystać z trybu odwoławczego lub skierować sprawę na drogę sądową. Jednak wiele osób chce tego po prostu uniknąć. Uzyskanie dopłaty do odszkodowania komunikacyjnego jest zadaniem wymagającym wiedzy z zakresu prawa, stąd też najlepszym rozwiązaniem jest podjęcie współpracy z firmą specjalizującą się w tego rodzaju sprawach. Liderem w tej dziedzinie jesteśmy właśnie my – JW GROUP, firma o dużym doświadczeniu i kompetencjach.

Zainteresowane dopłatą do zaniżonego odszkodowania osoby muszą jedynie dostarczyć do nas kosztorys. Bezpłatna analiza dokumentu to pierwszy krok, po którym nastąpią konkretne działania ze strony specjalistów i finalnie dochodzi do uzyskania większej, satysfakcjonującej kwoty. Procedura jest nie tylko prosta, ale i ukierunkowana w stronę wnioskodawcy. Dopłata jest uzyskiwana szybko, profesjonalnie i w świetle przepisów prawa. Dzięki uzyskanym za pośrednictwem naszej firmy dopłatom, klienci mogą się cieszyć znacznie wyższymi odszkodowaniami.

Proste i przejrzyste zasady

O dopłatę do odszkodowania OC można wnioskować do trzech lat od wypadku, a konkretnie od uznania szkody przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Beneficjenci polisy i odszkodowania nie muszą wkraczać na drogę sądową — wszystkie formalności zostaną załatwione przez JW GROUP na podstawie podpisanej umowy i pełnomocnictwa. Pełne dopłaty do odszkodowań nie wymają osobistego zaangażowania się w procedury, tak więc, jeśli uważasz, że towarzystwo ubezpieczeniowe postąpiło nieuczciwie nie wahaj się powierzyć tej sprawy ekspertom.

Po przesłaniu firmie kosztorysu specjaliści dokonują jego bezpłatnej analizy i kontaktują się z wnioskodawcą podając konkretne informacje dotyczące możliwego rozwiązania. Już na tym etapie zostaje przedstawiona kwota odszkodowania z oc sprawcy jaką klient może otrzymać dzięki dopłacie. Wnioskodawca poprzez swoje działanie nie naraża się na utratę otrzymanej już kwoty, ale może zyskać więcej. Jeśli po analizie okaże się, że towarzystwo ubezpieczeniowe poprawnie wyliczyło odszkodowanie, osoba składająca wniosek o analizę do JW GROUP nie podnosi z tego tytułu żadnych kosztów.

Chcesz uzyskać wyższe odszkodowanie?

Wypełnij poniższy formularzOtrzymujesz ofertę  w 24h

zaniżone odszkodowanie w wyniku wypadku samochodowego
wyślij zaniżony kosztorys do analizy
Oferta dopłaty do odszkodowania w 24 godziny
finalizacja dopłaty do odszkodowania z oc

Jak dochodzi do zaniżenia odszkodowania OC?

Ubezpieczyciele robią wiele, by wypłacone odszkodowanie minimalnie obciążało ich konta, stąd też w wielu przypadkach okazuje się, że uzyskana przez właściciela kwota jest niewystarczająca do pokrycia powstałych szkód.

Szybka ocena stanu pojazdu po wypadku i błyskawicznie wykonany przelew to trik psychologiczny, który ma pokazać poszkodowanemu, że ubezpieczyciel troszcząc się o niego, nie dopuszcza się zwłoki. Tymczasem, kiedy emocje opadają okazuje się, że realne straty są zdecydowanie większe niż te wynikające z kosztorysu przygotowanego przez towarzystwo. Beneficjenci odszkodowania, którzy już otrzymali odszkodowanie są przekonani, że przysłowiowa „klamka” zapadła i niestety muszą pogodzić się z niekorzystnym dla nich finansowym werdyktem.

Powszechnym grzechem towarzystw ubezpieczeniowych jest zaniżanie kwot części samochodu, które należy wymienić, a także i usług naprawy. Warto pamiętać, że w świetle przepisów ubezpieczyciel – a konkretnie kwota z odszkodowania – ma być wystarczająca do pełnej naprawy samochodu i przywrócenia go do sprawności sprzed wypadku.